ABB Control XT3SU3150AFF000XXX
ABB XT3 225A Frame 3P Thermal/Magnetic Fixed 35k -480V w/o Lugs 150 Amp
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet122 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2016-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Xt3S 225 Tmf 150-1500 3P F F Ul/Csa |Abb XT3SU3150AFF000XXX
Circuit Breaker, 3-P, 150A, 600V,
3 Pole(s), 150A, 347VAC, 500VDC, Din-rail Mount