ABB Control XT3SU3110AFF000XXX
ABB XT3 225A Frame 3P Thermal/Magnetic Fixed 35k -480V w/o Lugs 110 Amp
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet122 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2016-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Xt3S 225 Tmf 110-1100 3P F F Ul/Csa |Abb XT3SU3110AFF000XXX
Circuit Breaker, 3-P, 110A, 600V,
3 Pole(s), 110A, 600VAC, 500VDC, Panel Mount