ABB Control XT1SU4110AFF000XXX
ABB, XT1SU4110AFF000XXX, XT Series Circuit Breaker, 110A, 4P, 600Y/347VAC, 35kA (Includes Lugs)
Production
数据表和文档
描述
XT1S 125 TMF 110-1100 4P F F UL/CSA | ABB XT1SU4110AFF000XXX
Circuit Breaker, 4-P, 110A, 480V,
4 Pole(s), 110A, 600VAC, 500VDC, Panel Mount