ABB Control XT1SU3125DFF000XXX
ABB XT1 125A Frame 3P Molded Case Switch 35k -480V w/o Lugs 125 Amp
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet122 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
描述
Xt1S-D 125 Mcs-Ul/Csa Im=1500 3P Ff |Abb XT1SU3125DFF000XXX
3 Pole(s), 125A, 600VAC, 500VDC, Panel Mount
Circuit Breaker, 3-P, 125A, 480V,