ABB Control XT1SU3125AFF000XXX
ABB XT1 125A Frame 3P Thermal/Magnetic Fixed 35k -480V w/o Lugs 125 Amp
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet122 页10 年前
供应链
Introduction Date2016-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Circuit Breaker, XT1S Series, 125A, 3 Pole, 347V AC, 65kA
Xt1S 125 Tmf 125-1250 3P F F Ul/Csa |Abb XT1SU3125AFF000XXX
Circuit Breaker, 3-P, 125A, 480V,
3 Pole(s), 125A, 600VAC, 500VDC, Panel Mount