ABB Control XT1NU3110AFF000XXX
Circuit Breaker, XT1N Series, 110A, 3 Pole, 347V AC, 50kA
Production
数据表和文档
供应链
Introduction Date2016-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
XT1N 125 TMF 110-1100 3P F F UL/CSA | ABB XT1NU3110AFF000XXX
Circuit Breaker, 3-P, 110A, 480V,
3 Pole(s), 110A, 600VAC, 500VDC, Panel Mount