ABB Control XT1HU4125AFF000XXX
Xt1H 125 Tmf 125-1250 4P F F Ul/Csa |Abb XT1HU4125AFF000XXX
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet122 页10 年前
供应链
Introduction Date2016-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Circuit Breaker, 4-P, 125A, 480V,
Breaker-MC T-Mag 125-1250A UL
4 Pole(s), 125A, 600VAC, 500VDC, Panel Mount