ABB Control T3N100TW
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 100A 480VAC 500VDC
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet81 页14 年前
Datasheet102 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
ABB ControlT3N125TW
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER, THERMAL MAGNETIC, 25KA 125A 3-POLE, TMAX T3 SERIES
Eaton / Cutler HammerEGE3100FFG
Molded Case Circuit Breaker, EG Series, 100A, 3 Pole, 347/600V AC, 35kA at 240V AC
Eaton / Cutler HammerEGE3080FFG
Molded Case Circuit Breaker, EG Series, 80A, 3 Pole, 347/600V AC, 35kA at 240V AC
ABB ControlT1N080TL
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 80A 347V/600VAC 500VDC
ABB ControlT1N090TL
Circuit Breaker, 3-P, 90A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V Includes Terminal Lugs
Sensata / Airpax219-3-1-66-5-9-100
HYDRAULIC MAGNETIC CIRCUIT BREAKER, 3 POLE, 209 SERIES
描述
3 pole, 100 amps rated at 600V AC, Tmax molded case circuit breaker with thermal magnet- ic trip device and 25kA at 480VAC
Circuit Breaker, 3 Pole, 100A; Product Range:Tmax T3 Series; Current Rating:100A; No. Of Poles:3 Pole; Voltage Rating Vdc:500V; Voltage Rating Vac:347V; Circuit Breaker Mounting:Panel |Abb T3N100TW