ABB Control T2S100TW
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 100A 480VAC
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页16 年前
Master Electronics
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+55.56%
供应链
Introduction Date2011-03-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-10-15
LTD Date2019-10-15
相关零件
Carling TechnologiesEA3-X0-02-564-12A-BB
Circuit Breakers
Sensata / Airpax219-3-3REC5-65-7-9-75
HYDRAULIC MAGNETIC CIRCUIT BREAKER, 3 POLE, 209 SERIES
Carling TechnologiesEA3-B0-26-810-2DA-GB
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 100A 600VAC
Carling TechnologiesEA3-B0-24-810-22A-GB
Square DHDL36070
Circuit Breaker, Molded Case, H-Frame, 3-Pole 70A, 600VAC/250VDC, Line/Load:Lug
ABB ControlT1N080TL
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 80A 347V/600VAC 500VDC
描述
Circuit Breaker, 3-P, 100A/480VAC, 35KAIC@480VAC, Thermal-Magnetic Does Not Include Terminal Lugs
3 pole, 100 amps rated at 480V AC, Tmax molded case circuit breaker with a thermal magnetic trip device and 35kA at 480V AC
Circuit Breaker, 3 Pole, 100A; Product Range:Tmax T2 Series; Current Rating:100A; No. Of Poles:3 Pole; Voltage Rating Vdc:-; Voltage Rating Vac:480V; Circuit Breaker Mounting:Panel |Abb T2S100TW