ABB Control T1N100TL
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 100A 347V/600VAC 500VDC
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页17 年前
Electro Sonic
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
ABB ControlT1N080TL
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 80A 347V/600VAC 500VDC
ABB ControlT1N090TL
Circuit Breaker, 3-P, 90A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V Includes Terminal Lugs
ABB ControlT1N070TL
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 70A 347V/600VAC 500VDC
Eaton / Cutler HammerEGE3100FFG
Molded Case Circuit Breaker, EG Series, 100A, 3 Pole, 347/600V AC, 35kA at 240V AC
Eaton / Cutler HammerEGE3080FFG
Molded Case Circuit Breaker, EG Series, 80A, 3 Pole, 347/600V AC, 35kA at 240V AC
Sensata / Airpax219-3-1-66-5-9-100
HYDRAULIC MAGNETIC CIRCUIT BREAKER, 3 POLE, 209 SERIES
描述
Case Circuit Breaker, 600 VDC, 100 A, 22 kA Interrupt, 3 Poles, Thermal Magnetic Trip
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER, T1 FRAME, THERMAL MAG, 100A 3-POLE, TMAX T SERIES
Circuit Breaker, 3 Pole, 100A; Product Range:Tmax T1 Series; Current Rating:100A; No. Of Poles:3 Pole; Voltage Rating Vdc:500V; Voltage Rating Vac:347V; Circuit Breaker Mounting:Panel Rohs Compliant: Yes |Abb T1N100TL