ABB Control OXP6X130
Operating Shaft 5.2" (130MM) L, Disconnect Switch Replacement Part
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet94 页12 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.82%
描述
Square Switch Handle Shaft, 130 mm L x 6 mm W x 6 mm H.