ABB Control OT600U03
Non-fused Disconnect Switch 600A 3 Poles 600VAC, Panel Mount , UL98
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet94 页12 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-54.55%
供应链
Introduction Date2025-06-23
描述
3 pole, 600 amps rated at 600 VAC, UL 98, open non-fusible disconnect switch.
NON-FUSIBLE DISCONNECT SWITCH 600A AMP 600V-AC 3P
3P Sw 600A Nf Ul98 Lh |Abb OT600U03