3M N7E50-M516RB-50
PCMCIA Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, Surface Mount Terminal
Production
数据表和文档
Arrow Electronics
Datasheet6 页15 年前
element14 APAC
HQonline
Verical
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.65%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity5788667-1
RIGHT ANGLE SURFACE MOUNT MEMORY CARD CONNECTOR, WITH SOLDER TERMINATION
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD 0.5A
Connector 50pin ,- 6.64mm CompactFlash - Type I , 46.6mm*26.5mm*26.5mm
TE Connectivity5120615-1
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, Surface Mount Terminal
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD T/R
描述
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD Tray 0.5A
Connector 50pin ,- 8.3mm CompactFlash - Type I,II , 47.8mm*38.65mm
CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD / 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold
N7E50-M516RB-50=CFI, II/31.6MM/NRML/MTLGD/30MIAU/2.0MMSO/TRAY/R
Cheese Slotted Screw M8 X 1.25 Thread 70mm Lg Natural Nylon
CF CARD HEADER, COMPACTFLASH TYPE II, LONG GUIDES, SURFACE MOUNT, ROHS COMPLIANT, N7E50-M516RB-50
Compact Flash II Products COMPACT FLASH
CF CARD HDR, TYPE I/II, 50POS, R/A SMT; Pitch Spacing: 0.635mm; No. of Contacts: 50Contacts; Gender: Header; Product Range: 7E50 Series; Contact Termination Type: Solder; No. of Rows: 1Rows; Contact Plating: Gold Plated Contact