3M CP2-SAB095-G1-KR
Conn Backplane SKT 95 POS 2mm Press Fit RA Thru-Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页10 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity5100161-9
Board Connector, 55 Contact(s), 5 Row(s), Female, Right Angle, Press Fit Terminal
Amphenol Communications SolutionsHM2R10PA5108N9LF
FEMALE SIGNAL RIGHT ANGLE PRESS-FIT-TO-BOARD CONNECTOR | CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
Amphenol Communications SolutionsHM2R03PA5101N9LF
Board Connector, 55 Contact(S), 5 Row(S), Female, Right Angle, Press Fit Terminal, Receptacle
Amphenol Communications SolutionsHM2R71PA5108N9LF
Conn Hard Metric Receptacle 95 POS 2mm Press Fit RA Through Hole
3M CP2 Press-Fit Header 2 mm Type B, 95, 110 and 125 Signal Contacts
TE Connectivity5352152-4
Connector Hard Metric Receptacle 110 Position 2mm Press Fit Right Angle Through Hole Tube
描述
Board Connector, 95 Contact(s), 5 Row(s), Female, Right Angle, 0.079 inch Pitch, Press Fit Terminal, Locking
CP2 PressFit Header, CP2 Series, CP2SAB095G1KR | 3M CP2-SAB095-G1-KR
80001218280 CP2-SAB095-G1-KR=COMPAK PCI - STD SIGNAL
CONN RECEPT 95POS 2MM PRESS-FIT