3M 929835-01-21-RK
Board Connector, 21 Contact(s), 1 Row(s), Male, Right Angle, Solder Terminal
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页17 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 21 Contacts, Through Hole, TSW Series
Board Connector, 63 Contact(s), 3 Row(s), Male, Straight, Solder Terminal
Conn Unshrouded Header HDR 21 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Bag
Conn Unshrouded Header HDR 21 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag
Amphenol Communications Solutions68015421HLF
描述
Conn Unshrouded Header HDR 21 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole
80001315573 929835-01-21-RK=21/PS/1R/RA.235-.110/
CONN HEADER R/A 21POS 2.54MM