3M 8KJ1-0727-0500
Cable Assembly Twinax Ribbon 0.5m 164POS PCI Express to 164POS Card Edge F-M
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.66%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Cable Assembly 0.3m 7 to 7 POS SATA to SATA F-F
Cable Assembly Twinax Ribbon 1m 30AWG 36POS Mini SAS to 36POS Mini SAS PL-PL
Cable Assembly Twinax Ribbon 0.5m 30AWG 7POS SATA Connector to 7POS SATA Connector
描述
CABLE ASSEMBLY, RIBBON, 64 POSITION, 500M
7000049948 70010030933 Assy/TwinAx/Int/PCIE/Exten/30A
3M(TM) TWIN AXIAL PCI EXPRESS X4 EXTENDER ASSEMBLIES
CABLE ASSY PCIE X4 F-M 500MM 1=1
Connector To Connector:pci Express X4 Plug To Pci Express X4 Receptacle; No. Of Positions:64Positions; Cable Length - Imperial:19.7"; Cable Length - Metric:500Mm; Connector Pitch:-; Product Range:8Kj1 Series Rohs Compliant: Yes