3M 14T26-SZLB-700-0LC
80008053458 14T26-Szlb-700-0Lc=Assy 26 Pos Mdr Camera Link T Rohs Compliant: Yes
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页14 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
相关零件
CABLE ASSEMBLY, MINI-D PLUG X2, RIBBON CBL, 500CM, 28 AWG, GRAY PVC JKT
MINI DELTA RIBBON CABLE ASSEMBLY, .05 INCH HIGH SPEED VIDEO DATA TRANSMISSION
.050" Mini D Ribbon Cable Assembly 50P 5 METER LENGTH OVERMOLD THUMBSCRW
描述
CABLE ASSEMBLY, MINI-D PLUG X2, 26 COND TWINAX (RIBBON) CBL, 7M, 28 AWG, BEIGE
Cable Assembly Data 7m 28AWG 26 POS SCSI to 26 POS SCSI PL-PL
D-Sub Cables CABLE ASSEMBLY/3M
7010303815 80008053458 ASSY 26 POS MDR CAMERA LINK TH
Cable Assembly, Communication Cable
CBL ASSY CENTRON 26POS M-M 7.01M