3M 14B26-SZLB-100-0LC
80008053326 14B26-Szlb-100-0Lc=Assy Cam Link Fc |3M 14B26-SZLB-100-0LC
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页14 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+3.74%
供应链
Introduction Date2006-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
CABLE ASSEMBLY, MINI-D PLUG X2,26 COND TWINAX (RIBBON) CBL,1M,28 AWG, BEIGE, PVC
MINI DELTA RIBBON CABLE ASSEMBLY, .05 INCH HIGH SPEED VIDEO DATA TRANSMISSION
描述
Cable Assembly Data 1m 28AWG SCSI to SCSI 26 to 26 POS PL-PL Box
CABLE ASSEMBLY, MINI-D PLUG X2,RIBBON CBL,100CM,28 AWG, GRAY PVC JKT
Cable Assembly, Communication Cable
26P mini D ribbon cable assembly 1m
RS APAC
MDR CABLE ASSEMBLY MINI D RIBB
CABLE ASSEMBLY, MDR, 1M; Connector Type A: MDR Plug, 26 Way; Connector Type B: MDR Plug, 26 Way; Cable Length - Imperial: 3.2ft; Cable Length - Metric: 1m; Jacket Colour: Beige; Product Range: 14B26 Series; Cable Assembly Type