XP Power FIHAA10C2F
Filter, Emc, Chassis Mount, Ite, 10A, 250VAC
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para XP Power FIHAA10C2F.
IHS
Datasheet3 páginas4 anos atrás
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-54.92%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2018-11-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de XP Power FIHAA10C2F fornecidas pelos seus distribuidores.
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz
10 Amp 250Vac, EMI Filter, Dual Stage
POWER LINE FILTER, ITE, 2MH, 10A, QC; Current Rating: 10A; Voltage Rating: 115VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Quick Connect; Inductance Min: 2mH; Capacitance: 0.3µF; Leakage Current Max: 300µA; Product Range: FIHA
Power Line Filter, Ite, 2Mh, 10A, Qc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:10A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Product Range:Fiha Series Rohs Compliant: Yes |Xp Power FIHAA10C2F