XP Power FHSAA15A2FR
15 Amp 250Vac, EMI Filter, Single Stage
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para XP Power FHSAA15A2FR.
IHS
Datasheet3 páginas4 anos atrás
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+73.21%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrições
Descrições de XP Power FHSAA15A2FR fornecidas pelos seus distribuidores.
FILTER, EMC, CHASSIS MOUNT, ITE, 15A, 250VAC
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz
POWER LINE FILTER, ITE, 800UH, 15A, QC; Current Rating: 15A; Voltage Rating: 115VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Quick Connect; Inductance Min: 800µH; Capacitance: 0.1µF; Leakage Current Max: 300µA; Product Range: F
Power Line Filter, Ite, 800Uh, 15A, Qc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:15A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Capacitance:0.1Μf Rohs Compliant: Yes |Xp Power FHSAA15A2FR