Welwyn WP2S-33RJA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 33ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WP2S-33RJA25.
Tendência de 3 meses:
+50.00%
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
KOA SpeerMO2CT631R330J
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 33ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX2SJ33R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR200J33R
Resistor, Carbon Film, Res 33 Ohms, Pwr-Rtg 2 W, Tol 5%, Axial | TE Connectivity CFR200J33R
PanasonicERG-2SJ330A
Res Metal Oxide Film 33 Ohm 5% 2W ±350ppm/C Conformal Coated AXL Automotive
Descrições
Descrições de Welwyn WP2S-33RJA25 fornecidas pelos seus distribuidores.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 33 Ohm, 2 W, - 5%, 50 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
RES, 33R, 5%, 2W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:33ohm; Product Range:WP-S Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case