Welwyn WP2S-22RJA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 22ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WP2S-22RJA25.
IHS
Datasheet4 páginas5 anos atrás
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-1.86%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivitySQMW722RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 22Ohm, 5% +/-Tol, -300, 300Ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
TE ConnectivitySQMW722RJ
TE Connectivity1-1623788-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
TE ConnectivitySQMW322RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1623807-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteOL2205E
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, -450ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Welwyn WP2S-22RJA25 fornecidas pelos seus distribuidores.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 22 Ohm, 2 W, - 5%, 50 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
RES, 22R, 5%, 2W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:22ohm; Product Range:WP-S Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case
22¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 9mm