Welwyn WP2S-18RJA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 18ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WP2S-18RJA25.
IHS
Datasheet4 páginas5 anos atrás
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 18ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 18ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1625890-9
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 18ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-2SJ180A
Res Metal Oxide 18 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
Descrições
Descrições de Welwyn WP2S-18RJA25 fornecidas pelos seus distribuidores.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 18 Ohm, 2 W, - 5%, 50 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
RES, 18R, 5%, 2W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:18ohm; Product Range:WP-S Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case
18¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 9mm