Welwyn WINT0603LF0314R7B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 14.7ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WINT0603LF0314R7B.
Newark
Farnell
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
Descrições
Descrições de Welwyn WINT0603LF0314R7B fornecidas pelos seus distribuidores.
14.7 OHM .1% 25PPM
Res, Thin Film, 14R7, 0.1%, 0.1W, 0603; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistance:14.7Ohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:75V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:100Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes