Welwyn WINT0603LF031470B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 147ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WINT0603LF031470B.
Newark
Farnell
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
Descrições
Descrições de Welwyn WINT0603LF031470B fornecidas pelos seus distribuidores.
Res, Thin Film, 147R, 0.1%, 0.1W, 0603
147 OHM .1% 25PPM
RES, 147R, 0.1%, 0.1W, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 147ohm; Product Range: WIN Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance Toleran