Welwyn WHS7-220RJT07
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 220ohm, 39.243V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WHS7-220RJT07.
IHS
Datasheet5 páginas6 anos atrás
Newark
Tendência de 3 meses:
-0.93%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
TE Connectivity / AMP2176085-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 9W, 220ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP9W220RJ
TE CONNECTIVITY EP9W220RJ Through Hole Resistor, 220 ohm, 500 V, Axial Leaded, 9 W,5%
TE Connectivity2176083-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 220ohm, 39.2428V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF5JT240R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 240ohm, 1000V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Welwyn WHS7-220RJT07 fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Wirewound 220 Ohm 5% 7W ±200ppm/C Silicone AXL T/R
RES, WIREWOUND, 220R, 5%, 7W, AXIAL; Resistance:220ohm; Product Range:WHS Series; Power Rating:7W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Element Type:Wirewound RoHS Compliant: Yes
RESISTOR, SURGE, 220R, 7W, 700V, 5%; Resistance:220ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:7W; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Resistor Terminals:Axial Leaded; Resistor Mounting:Through Hole; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012)