Welwyn WHS2-330RJA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 330ohm, 25.6905V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WHS2-330RJA25.
Tendência de 3 meses:
+8.84%
Peças relacionadas
Stackpole ElectronicsRSMF2JT330R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JT330R
TE Connectivity / AMP7-1879352-3
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 360ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 360ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Welwyn WHS2-330RJA25 fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Wirewound 330 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Silicone AXL Ammo Pack
RES, WIREWOUND, 330R, 5%, 2W, AXIAL; Resistance:330ohm; Product Range:WHS Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Element Type:Wirewound RoHS Compliant: Yes
RESISTOR, SURGE, 330R, 2W, 250V, 5%; Resistance:330ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:2W; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Resistor Terminals:Axial Leaded; Resistor Mounting:Through Hole; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012)