Welwyn WH50T-1R0JI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 1 Ohm, 50 W, 5%, 75Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WH50T-1R0JI.
IHS
Datasheet4 páginas4 anos atrás
Newark
Farnell
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-12.41%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityHSA501R0J
Through Hole Resistor, HSA50 Series, 1 ohm, 50 W, 5%, 1.25 kV
TE ConnectivitySQBW401R0JFASTON
Fixed Resistor, Wire Wound, 40W, 1ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS501R0J
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 1ohm, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
35W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 1Ω D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TO-220-2Full Pack FIXED RESISTOR PWR220T-35 0.398Lx0.157W 10.10mmx4.00mm 35W 1Ohm ±100ppm/C
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Chassis Mount
Descrições
Descrições de Welwyn WH50T-1R0JI fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 1ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount