Welwyn WH50-50KJI
5% ¡À25PPM/¡Æ 50K¦¸ 50W 72.5MM*30MM*16MM
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WH50-50KJI.
Newark
Datasheet4 páginas7 anos atrás
Datasheet4 páginas11 anos atrás
Datasheet4 páginas17 anos atrás
Datasheet3 páginas20 anos atrás
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-20.58%
Descrições
Descrições de Welwyn WH50-50KJI fornecidas pelos seus distribuidores.
WIREWOUND RESISTOR, 50KOHM, 50W, 5%; Resistance:50kohm; Product Range:WH Series; Power Rating:50W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:1.25kV; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; No. of Pins:2 RoHS Compliant: Yes
RESISTOR, 50W 5% 50K; Resistance:50kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:50W; Voltage Rating:1.25kV; Series:WH50; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); External Depth:17mm; External Length / Height:51mm; External Width:16.1mm; Fixing Centres LxW:21.5x39.7; Full Power Rating Temperature:20°C; Insulation Resistance:10000mohm; Operating Temperature Max:275°C; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +275°C; Package / Case:Axial; Temperature Coeff. +:50ppm/°C; Temperature Coeff. -:50ppm/°C; Temperature Rise:9.5°C; Tolerance +:5%; Tolerance -:5%; Voltage Rating VAC:1250V