Welwyn WH50-220RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 220ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WH50-220RJI.
Tendência de 3 meses:
-86.19%
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityHSA50220RJ
Res, 220R, 50W, Solder Lug, Wirewound Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity 3-1625984-0
TE ConnectivityTHS10220RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 220ohm, 160V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA25220RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 220ohm, 500V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
Res Wirewound 220 Ohm 1% 50W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
RH Series 25 W 200 Ohms 1 % 20 PPM Aluminum Housed Wirewound Resistor
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 220ohm, 104.8809V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Descrições
Descrições de Welwyn WH50-220RJI fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Wirewound 220 Ohm 5% 50W ±25ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
5% ¡À25ppm/¡æ 220¦¸ 50W 72.5mm*30mm*16mm
WIREWOUND RESISTOR, 220 OHM, 50W, 5%; Resistance:220ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:50W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:1.25kV; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 25ppm/°C RoHS Compliant: Yes
RESISTOR, 50W 5% 220R; Resistance:220ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:50W; Voltage Rating:1.25kV; Series:WH50; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); External Depth:17mm; External Length / Height:51mm; External Width:16.1mm; Fixing Centres LxW:21.5x39.7; Full Power Rating Temperature:20°C; Insulation Resistance:10000mohm; Operating Temperature Max:275°C; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +275°C; Package / Case:Axial; Temperature Coeff. +:50ppm/°C; Temperature Coeff. -:50ppm/°C; Temperature Rise:9.5°C; Tolerance +:5%; Tolerance -:5%; Voltage Rating VAC:1250V