Welwyn WH50-1R0JI
Res, 1R, 50W, 1.25Kv, Wirewound, Panel Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WH50-1R0JI
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WH50-1R0JI.
IHS
Datasheet4 páginas4 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityHSA501R0J
Through Hole Resistor, HSA50 Series, 1 ohm, 50 W, 5%, 1.25 kV
TE Connectivity1-1625971-8
Aluminum Housed Solder Lug Wire Wound Pmnt Resistor, 1Ohm +/-5% 25W | TE Connectivity HSA251R0J
Ohmite850F1R0
Res Wirewound 1 Ohm 1% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount
Ohmite850F1R0E
Res Wirewound 1 Ohm 1% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Res Wirewound 1 Ohm 1% 50W ±50ppm/°C Aluminum Housed AXL Flange Mount Card Pack
Ohmite810F1R0E
Res Wirewound 1 Ohm 1% 10W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Descrições
Descrições de Welwyn WH50-1R0JI fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 1ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount
5% ¡À75ppm/¡æ 1¦¸ 50W 72.5mm*30mm*16mm
1.0 OHM 5% 50W