Welwyn WH5-470RJI
Res Wirewound 470 Ohm 5% 10W ±25ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bulk
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WH5-470RJI.
Newark
element14
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-3.59%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityTHS10470RJ
Res Wirewound 470 Ohm 5% 10W ±30ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityTHS10500RJ
Res Wirewound 500 Ohm 5% 10W ±30ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityHSA50470RJ
Through Hole Resistor, HSA50 Series, 470 ohm, 50 W, 5%, 1.25 kV
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 470ohm, 108.3974V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR;WIREWOUND;RES 500 OHMS;PWR-RTG 5 W;TOL 1%;LUG;ALUM HOUSED;MILITARY
Ohmite825F500
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 500ohm, 520V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Descrições
Descrições de Welwyn WH5-470RJI fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 470ohm, 150V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, WIRE WOUND, 470 OHM, 10W, 5%
5% ¡À25ppm/¡æ 470¦¸ 10W 30mm*17mm*9mm
RESISTOR WIREWOUND, 470 OHM, 10W, 5%; Resistance:470ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:10W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:160V; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C RoHS Compliant: Yes