Welwyn WH300-330RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 330 Ohm, 300 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WH300-330RJI.
Peças relacionadas
Res Metal Film 330 Ohm 5% 1/2W ±100ppm/°C Conformal Axial Through Hole T/R