Welwyn WH25-220RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 220 Ohm, 25 W, 5%, 50Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WH25-220RJI.
IHS
Datasheet4 páginas4 anos atrás
Farnell
Newark
element14
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-100%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityHSA50220RJ
Res, 220R, 50W, Solder Lug, Wirewound Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity 3-1625984-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 7.5W, 200ohm, 38.7298V, 1% +/-Tol, Chassis Mount
Descrições
Descrições de Welwyn WH25-220RJI fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 220ohm, 500V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Wirewound Resistors-Chassis Mount 220ohms 5%
5% ¡À25ppm/¡æ 220¦¸ 25W 51mm*28mm*15mm
WIREWOUND RESISTOR, 5 OHM, 15W, 5%
Resistor, 25W 5% 220R; Resistance:220ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:Solder Lug; Voltage Rating:560VAC; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018); External Depth:15mm; External Length / Height:29mm; External Width:14.5mm; Fixing Centres LxW:19.9x18.3; Full Power Rating Temperature:20°C; Insulation Resistance:10000Mohm; No. of Pins:2Pins; Operating Temperature Max:275°C; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +275°C; Resistor Mounting:Panel; Temperature Coeff. +:50ppm/°C; Temperature Coeff. -:50ppm/°C; Temperature Rise:13.3°C; Tolerance +:5%; Tolerance -:5%; Voltage Rating VAC:560V