Welwyn WH25-120RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 120 Ohm, 25 W, 5%, 50Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WH25-120RJI.
IHS
Datasheet4 páginas4 anos atrás
Farnell
Newark
element14
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-20.33%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Peças relacionadas
TE Connectivity / AMP3-1879075-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 120ohm, 550V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS10120RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 120ohm, 160V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA50120RJ
Res Wirewound 120 Ohm 5% 50W ±30ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityTHS50120RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 120ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 120ohm, 54.7723V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Descrições
Descrições de Welwyn WH25-120RJI fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 120ohm, 500V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
5% ¡À25ppm/¡æ 120¦¸ 25W 29mm*28mm*15mm
RESISTOR, WIRE WOUND, 2.2 OHM, 15W, 5%