Welwyn WA84-270RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 270ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WA84-270RJI.
IHS
Datasheet3 páginas3 anos atrás
Newark
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Peças relacionadas
VISHAY AC01000002700JA100 Through Hole Resistor, 270 ohm, Axial Leaded, 1 W,5%, AC Series
TE Connectivity / AMP3-1623730-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 270ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG3SJ271
Fixed Resistor, Metal Oxide, 3W, 270ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 270ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-3SJ271A
Res Metal Oxide 270 Ohm 5% 3W ±300ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
Descrições
Descrições de Welwyn WA84-270RJI fornecidas pelos seus distribuidores.
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 270 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
RES, 270R, 5%, 3W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 270ohm; Product Range: WA80 Series; Power Rating: 3W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Wirewound; T