Walsin Technologies WR12X392 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3900ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Walsin Technologies WR12X392 JTL.
Newark
Datasheet10 páginas8 anos atrás
element14 APAC
TME
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Peças relacionadas
CRCW-C 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.92kOhms 0.1W 1/10W
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 3.57kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 3600ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descrições
Descrições de Walsin Technologies WR12X392 JTL fornecidas pelos seus distribuidores.
SMD Resistor 1206 3.9KΩ ±5% 1/4W ±100ppm/℃
电阻, 3K9, 5%, 0.25W, 1206, 厚膜;
RES, 3K9, 5%, 0.25W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 3.9kohm; Product Range: WR12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: Lead (15-Jan-2019)