Walsin Technologies WR12X390 JTL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 39Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Walsin Technologies WR12X390 JTL.
IHS
Datasheet9 páginas2 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrições
Descrições de Walsin Technologies WR12X390 JTL fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 39ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
SMD Resistor 1206 39Ω ±5% 1/4W ±100ppm/℃
RES 39 OHM 5% 1/4W 1206
1206 39R 5% Resistor
new, original packaged
39¦¸ ¡À5% 1/4W 1206