Walsin Technologies WR08X390 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 39ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Walsin Technologies WR08X390 JTL.
element14 APAC
Datasheet10 páginas10 anos atrás
Newark
Peças relacionadas
KOA SpeerCN1E4KTTD390J
Res Thick Film Array 39 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
PanasonicEXB-28N390JX
0804 RESISTOR ARRAY CONVEX TYPE / 7 INCH REEL, 39 OHM, 5% HALOGEN FREE TYPE
Res Thick Film 0603 37.4 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 36 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descrições
Descrições de Walsin Technologies WR08X390 JTL fornecidas pelos seus distribuidores.
Chip Resistors 0805 39Ω ±5% 1/8W ±100ppm/℃
RES 39 OHM 5% 1/8W 0805
0805 39R 5% Resistor
RES, 39R, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 39ohm; Product Range: WR08 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: Lead (15-Jan-2019)