Walsin Technologies WR04X915 JTL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 9.1MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Walsin Technologies WR04X915 JTL.
IHS
Datasheet9 páginas2 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrições
Descrições de Walsin Technologies WR04X915 JTL fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 9.1e+06ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
SMD Resistor 0402 9.1MΩ ±5% 1/16W ±100ppm/℃
RES 9.1M OHM 5% 1/16W 0402
0402 9M1 5% Resistor