VCC LPC_032_CTP
Light Pipes 0.32 Inch Round Rigid Clear Panel Mount 0.17 Inch 4MM Lpc Series
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para VCC LPC_032_CTP.
JRH Electronics
Datasheet1 páginas15 anos atrás
element14 APAC
Component Distributors Inc.
Electro Sonic
Mouser
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-4.68%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8531.90.75.00
Introduction Date2010-06-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
LED Bi-Color Green/Red 4-Pin Chip 1208(3020Metric) T/R
Micro LED SMD LED '598 SERIES' 1208 PACKAGE (3.2mm X 1.5mm X 1.0mm) Bi-Color Right Angle
LED Bi-Color Green/Orange Red 4-Pin Chip 1208(3020Metric) T/R
SSL-LXA228GC-TR11, QUASARBRITE SERIES GREEN LED, 565 NM, ROUND LENS SMD PACKAGE
LIGHT PIPE, RIGID, BOARD MNT, RIGHT ANGLE,.200 IN.,3MM ROUND LENS, FLAT FACE
LIGHT PIPE, RIGID, VERTICAL, BOARD MOUNT, SMD LED, .350 IN., ROUND FACE
Dialight515-1027F
LIGHT PIPE 1.68MM ROUND PANEL MT / Light Pipe Single Clear Rigid Panel Mount, Press Fit
VLP Series Vertical Board Mount .250 in SMD LED Flat Face Rigid Light Pipe
Descrições
Descrições de VCC LPC_032_CTP fornecidas pelos seus distribuidores.
LIGHT PIPE, SINGLE, 8.13MM, PANEL; Length: 8.13mm; No. of Light Pipes: 1Pipes; Light Pipe Shape: Circular; Light Pipe Mounting: Panel; Light Pipe Colour: Transparent; Product Range: LITEPIPE LPC Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-20
Light Pipes; For Use With:SMD LEDs; Length:8.13mm; Light Pipe Shape:Circular; No. of Light Pipes:1; Material:Acrylic; Mounting Type:Panel Mount use Grommet; Color:Clear; Lens Color:Clear; Lens Style:Round; Mounting Hole Dia:4.34mm ;RoHS Compliant: Yes