Vishay Y145320K0000V9L
Res Metal Foil 20K Ohm 0.005% 0.6W ±0.2ppm/°C Conformal Coated RDL Bulk
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay Y145320K0000V9L.
IHS
Datasheet5 páginas16 anos atrás
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-09-25
Descrições
Descrições de Vishay Y145320K0000V9L fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.6W, 20000ohm, 300V, 0.005% +/-Tol, 0.2ppm/Cel, 3011
Resistor, Foil, Ultra High Precision, Radial, 20K Ohm, 0.005% | Vishay Precision Foil Inc. Y145320K0000V9L
RES, 20K, 0.01%, 600MW, RADIAL
RES 20K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
RES, 20K, 0.01%, 600MW, RADIAL; Resistance: 20kohm; Product Range: Z201 Series; Power Rating: 600mW; Resistance Tolerance: ± 0.005%; Resistor Case Style: Radial Leaded; Voltage Rating: 300V; Resistor Element Material: Metal Foil; Temperature Coefficient: ± 0.8ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jun-2015); No. of Pins: 2Pins; Resistor Mounting: Through Hole