Vishay WR506170A3300G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 330ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A3300G510001K
6h
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay WR506170A3300G5100.
IHS
Datasheet9 páginas10 anos atrás
Future Electronics
Cadeia de suprimentos
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descrições
Descrições de Vishay WR506170A3300G5100 fornecidas pelos seus distribuidores.
Resistor High Pulse Metal Oxide 330 Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 Series Ø6x16.5mm 3 W 330 Ohm ±2 % ±200 ppm/°C Metal Oxide Leaded Resistor
WR5 330R 2% A1