Vishay VS-30CPQ100-N3
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 15A, 100V V(RRM), Silicon, TO-247AC
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay VS-30CPQ100-N3.
IHS
Datasheet7 páginas8 anos atrás
Future Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-27.07%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2012-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 30A, 600V V(RRM), Silicon, TO-247AC
STMicroelectronicsSTTH50W03CW
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 300V V(RRM), Silicon, TO-247
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 45V V(RRM), Silicon, TO-247AC
STMicroelectronicsSTTH31AC06SWL
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 30A, 600V V(RRM), Silicon, TO-247
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 30A, 45V V(RRM), Silicon, TO-247AC
STMicroelectronicsSTTH30AC06CWL
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 30A, 600V V(RRM), Silicon, TO-247
Descrições
Descrições de Vishay VS-30CPQ100-N3 fornecidas pelos seus distribuidores.
VS-30CPQ100 Series 100 V 30 A Through Hole Schottky Rectifier - TO-247AC
Rectifiers and Schottky diodes; VISHAY; VS-30CPQ100-N3; 30 A; Through Hole; 3; 550 µA
100V Dual Common Cathode 1.05V@30A 30A TO-247AC-3 Schottky Barrier Diodes (SBD) ROHS
Rectifier Diode Schottky 100V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC Tube
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 / Schottky Rectifier
SCHOTTKY RECTIFIER, DUAL, 100V, TO-247AC; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 100V; Forward Current If(AV): 30A; Diode Configuration: Dual Common Cathode; Diode Case Style: TO-247AC; No. of Pins: 3Pins; Forward Voltage VF Ma