Vishay SL102R005
NTC Thermistor, 30J, 2ohm, Through Hole Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay SL102R005.
Vishay
Datasheet4 páginas7 anos atrás
Sager Electronics
element14
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-100%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityRXEF030
PTC Resettable Fuse 0.3A(hold) 0.6A(trip) 72V 0.49W 3s 0.88Ohm Radial 7.4 X 3mm Bag
NTPAA Series Ø10 mm 2.2 O ±15% 3.7 A LS=7.5 mm NTC Thermistor
Thermistor NTC 2.2 Ohm 20% 2-Pin Radial 2700K Bulk Automotive
Thermistor NTC 2.2 Ohm 20% 2-Pin Radial 2800K Cardboard T/R
Descrições
Descrições de Vishay SL102R005 fornecidas pelos seus distribuidores.
Inrush Current Limiters 10mm 2ohms 5A INRSH CURR LIMITER
Thermistor 2 Ohm 20% 2-Pin Radial
NTC THERMISTOR; Product Range: SL10 Series; Disc Size: 10mm; Zero Power Resistance at 25°C: 2ohm; Approvals: UL; Maximum Energy Rating at 25°C: 30J; Maximum Steady State Current at 25°C: 5A; Dissipation Const