Vishay SFR2500001071FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 1070ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay SFR2500001071FR500.
IHS
Datasheet10 páginas2 anos atrás
Newark
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 1000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD1K07
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 1070ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1622182-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 1100ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 0204
Yageo GroupMFR-25FRF52-1K
RES 1K OHM 1% 1/4W AXIAL / 1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Yageo GroupMFR-25FBF52-1K
Stackpole ElectronicsRNF14FTD1K15
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 1150ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Vishay SFR2500001071FR500 fornecidas pelos seus distribuidores.
Resistor General Purpose Metal Film 1.07k Ohm 1% 2/5W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
RES 1.07K OHM 0.4W 1% AXIAL
1.07K OHM 1% 100PPM 1/2W
SFR25 1% R5 1K07