Vishay RWM04102701JA20E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2700ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay RWM04102701JA20E1.
IHS
Datasheet4 páginas18 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityROX3SJ2K7
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 2.7kOhm 3W
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 2700ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
2.7 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
TE ConnectivityROX1SJ2K7
Through Hole Resistor, Rox Series, 2.7 Kohm, 1 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Yageo GroupMF0207FTE52-2K7
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 2700ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR25J2K7
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.33W, 2700ohm, 250V, 5% +/-Tol, 1200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Vishay RWM04102701JA20E1 fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Wirewound 2.7K Ohm 5% 3W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole