Vishay RLR07C3601GSB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 3600ohm, 250V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay RLR07C3601GSB14.
IHS
Datasheet4 páginas3 anos atrás
element14 APAC
Newark
New Yorker Electronics
element14
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 3900ohm, 250V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Vishay RLR07C3601GSB14 fornecidas pelos seus distribuidores.
RESISTOR;METAL FILM;RES 3.6 KILOHMS;PWR-RTG 0.25 W;TOL 2%;AXIAL;EPOXY COAT;BULK
RESISTOR, METAL FILM, 3.6KOHM, 250mW, 2%
RESISTOR, METAL FILM, 3.6KOHM, 250mW, 2%; Resistance:3.6kohm; Resistance Tolerance:± 2%; Power Rating:250mW; Voltage Rating:250V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Resistor Element Material:Metal Film; Leaded Process Compatible:No