Vishay RCWE2512R110FKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.11ohm, 0.469V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay RCWE2512R110FKEA.
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Peças relacionadas
Yageo GroupPT2512FK-070R1L
Res Thick Film 2512 0.1 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJL1WKF10CU
100 mOhms 1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Current Sense Thick Film
Yageo GroupPT2512FK-7W0R1L
2W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 100mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupPT2512FK-7W0R12L
2W Thick Film Resistors ±75ppm/℃ ±1% 120mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityRLP73K3AR11FTDF
Res High Power Current Sense Thick Film 2512 0.11 Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Molded Emboss T/R
Descrições
Descrições de Vishay RCWE2512R110FKEA fornecidas pelos seus distribuidores.
RES 0.11 OHM 1% 2W 2512
RCWE-2512 .11 1% 100 EA e3