Vishay RCWE1210R100FKEA
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Paper T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay RCWE1210R100FKEA.
IHS
Datasheet5 páginas4 anos atrás
Future Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-7.78%
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
PanasonicERJ-L14KF10CU
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.33W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R1L
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
PanasonicERJ-14BSFR10U
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14RSFR10U
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.25W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descrições
Descrições de Vishay RCWE1210R100FKEA fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
1W Thick Film Resistors 300V ±100ppm/℃ ±1% 100mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.1ohm, 0.3162V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
RCWE 1210 1W 0.1 Ohm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Extremely Low Value
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR RCWE 0.122Lx0.098W 3.10mmx2.50mm 1W 100mOhm ±100ppm/C
RES, R1, 1%, 1W, 1210, THICK FILM; Resistance:100mohm; Product Range:RCWE Series; Resistor Case / Package:1210 [3225 Metric]; Power Rating:1W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Technology:Thick Film; Product Length:3.2mm RoHS Compliant: Yes